Який термін подання декларації з податку на прибуток за підсумками 2014 року платниками, для яких базовим звітним (податковим) періодом є рік, та розрахунку щомісячних авансових внесків за базовий звітний (податковий) рік?

Питання:

Який термін подання декларації з податку на прибуток за підсумками 2014 року платниками, для яких базовим звітним (податковим) періодом є рік, та розрахунку щомісячних авансових внесків за базовий звітний (податковий) рік?

 

Відповідь:

Відповідно до п. 22 підр. 4 р. XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), норма п. 57.1 ст. 57 ПКУ у редакції, викладеній в Законі України від 28 грудня 2014 року N 71 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" (далі - Закон N 71), в частині граничного терміну подання декларації з податку на прибуток підприємств застосовується, починаючи із подання декларації з цього податку за звітний рік, в якому набирає чинності редакція р. III ПКУ, викладена в Законі N 71. Закон N 71 набрав чинності з 01.01.2015.

 

Згідно з нормою п. 57.1 ст. 57 ПКУ, редакція якої була чинна до 01 січня 2015 року, податкова декларація та розрахунок щомісячних авансових внесків за базовий звітний (податковий) рік подаються протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

 

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ від 15.01.2015
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР"
 

Поделиться: