Чи може платник податку припинити сплачувати авансові внески, якщо за підсумками I кварталу 2015 року не отримує прибутку або отримує збитки?

Питання:

Чи може платник податку припинити сплачувати авансові внески, якщо за підсумками I кварталу 2015 року не отримує прибутку або отримує збитки?

Відповідь:

Право на припинення сплати авансових внесків з податку на прибуток у разі неотримання прибутку або отримання збитку за підсумками I кварталу звітного (податкового) року передбачалося абз. дев'ятим п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), у редакції, що діяла до 01.01.2015.

 

Із нової редакції п. 57.1 ст. 57 ПКУ норму щодо можливості припинення сплати авансових внесків у зв'язку з неотриманням за підсумками I кварталу звітного (податкового) року прибутку або отримання збитку вилучено.

 

Таким чином, нараховані щомісячні авансові внески у декларації за 2014 рік платник сплачує у березні 2015 року - травні 2016 року.

 

 ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ від 06.04.2015
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР"

Поделиться: